Łukasz Kulesza

Łukasz Kulesza

radca prawny, partner

 Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach.

Specjalizuje się w:

1. obsłudze prawnej przedsiębiorców w zakresie prawa handlowego - udziela porad w zakresie szeroko pojętego prawa spółek handlowych, przygotowuje projekty kontraktów handlowych, umów prawnych, statutów, regulaminów,

2. prowadzeniu spraw dotyczących zobowiązań cywilnoprawnych,

3. prowadzeniu spraw obejmujących aspekty podatkowe, w tym reprezentacji w ramach postępowań podatkowych, administracyjnych i sądowych.

Posiada doświadczenie i praktykę w zakresie obsługi prawnej spółek kapitałowych (w obszarze spraw korporacyjnych, pracowniczych, negocjacji i formułowania kontraktów handlowych, sporządzania opinii prawnych, windykacji i egzekucji należności), doradztwie przy transakcjach handlowych, prawie upadłościowym oraz zagadnieniach administracyjnych w obszarze ochrony przyrody, ochrony środowiska, jak również związanych z realizacją inwestycji budowlanych. Reprezentuje w procesach sądowych z zakresu prawa cywilnego, w szczególności sporów pomiędzy przedsiębiorcami oraz w postępowaniach administracyjnych, podatkowych i sądowo-administracyjnych.

Kontakt:

tel. +48 694-419-815

e-mail: kulesza@sksp.pl

 

Wróć do strony głównej

Napisz do nas